MÖBLER / Bord / Spelbord 9098437
nr 909 8437
Spelbord
med marker, längd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 september 2014
kl 18:31:10
31/8 20:25:53
200 kr
1/9 18:26:10