KONST / Litografier / Färglitografier 13038034

nr 1303 8034

Färglitografier

2 st, Oscar Bergman, Vinterlandskap & vy mot Söder, 350-upplaga. Signerad. Motivet: 31x43 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:28:25

24/1 16:21:54 1      Vinnande bud