BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Taklampa 3171442
nr 317 1442
Taklampa
50-tal (skador)
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 7 juni 2004
100 kr
ledande budet*
200 kr
250 kr