KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13431029

nr 1343 1029

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Etsning, Harald Sallberg (1895-1963), Sverige. Mynttorget, Stockholm. Signerad, numrerad 14/310, oramat löst blad, 17x30 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 19:14:15

24/8 17:15:00 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 24 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg