GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 10739021
nr 1073 9021
Fat
2 st. porslin, 1800-tal, längd: 27 resp, diameter: 30 cm
Kondition: runda fatet med nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 december 2016
kl 18:58:40
5/12 12:36:09