GLASS & CERAMICS / Ceramics / Fat 5726934

nr 572 6934

Fat

Lenght: ()

2st, 1800-tal, Kina, diameter: 34 +, längd: 33

Condition: runda fatet med ngn nagg

1000

SEK 1100

Monday Mars 23 2009
at 19:26:08