GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 4542702

nr 454 2702

VASE

Lenght: ()

Argenta , Gustavsbwerg 1045, höjd: 16 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

300

SEK 600

Monday February 19 2007
at 17:03:13

Argenta