FURNITURE / Tables / Damskrivbord 2073481

nr 207 3481

Damskrivbord

Lenght: ()

Nyrokoko, skador, L90 D62 H102

1500

SEK 2400

Monday January 20 2003
at 16:00:00

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.