GLASS & CERAMICS / Ceramics / Jardiniere 7143770

nr 714 3770

JARDINIERE

Röratrand, length: 40, Majolica, wear, damages.

Röratrand, längd: 40, Majolica

Condition: slitage, skador

600

SEK 500

Monday September 12 2011
at 19:32:30