GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffekoppar 11922393
nr 1192 2393
Kaffekoppar
+ tekoppar. Rörstrand, tidigt 1900-tal, 42 delar
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 juli 2018
kl 20:51:22
600 kr
700 kr
Rörstrand