KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13923062

nr 1392 3062

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

Oljemålning, "Grey bowl". Signerad. Olja på papper, ca 20x35 cm, yttermått inklusive ram: 22x37 cm

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 april 2021
kl 20:35:19

23/4 16:16:01 1      Vinnande bud

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson