WATCHES & CLOCKS / Wristwatches / Pocket watch 10941631
nr 1094 1631
POCKET WATCH
3 pcs, around year 1900, wear, damages.
3 st, omkring 1900
Condition: slitage, skador
600
SEK 450
Monday Mars 6 2017
at 20:26:16
350 kr
400 kr