MÖBLER / Bord / Matbord med klaffar 10267251

nr 1026 7251

Matbord med klaffar

1800-tal, Mahogny, Låda, längd: 63 + 2x25, djup: 84 cm, höjd: 74 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 mars 2016
kl 20:27:50