MÖBLER / Soffor / Sängsoffa 8703068
nr 870 3068
Sängsoffa
Gustaviansk stil, 1800-tal, längd: 180
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 20 januari 2014
kl 18:49:48
2.600 kr
900 kr
2.800 kr
3.400 kr
3.800 kr
Den Gustavianska stilen