FURNITURE / Tables / Drop-leaf table 9298583
nr 929 8583
DROP-LEAF TABLE
19th century, length: 40+ 2x21, width: 91, height: 77, wear, damages.
1800-tal, längd: 40+ 2x21, djup: 91, höjd: 77
Condition: slitage, skador
600
SEK 1300
Monday December 8 2014
at 19:37:33
300 kr
150 kr
200 kr (Robot)
600 kr
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr