KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13588654

nr 1358 8654

Claes Bäckström

(1927-2015), Sverige

Akvarell, Claes Bäckström (1927-2015), Sverige. Signerad, daterad 1979. Motivet: 46x38cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 2 november 2020
kl 19:13:28

1/11 00:10:14 1      Vinnande bud

Claes Bäckström

Läs mer om Claes Bäckström