FURNITURE / Tables / Writing desk 8573466
nr 857 3466
WRITING DESK
english style, length: 136 cm, width: 67 cm, height: 77 cm, wear, damages.
engelsk stil, längd: 136 cm, djup: 67 cm, höjd: 77 cm
Condition: slitage, skador
SEK 1400
Monday November 4 2013
at 20:15:01
600 kr
300 kr
600 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr