KONST / Litografier / Gicléetryck 14096010

nr 1409 6010

Anita Paulsson

(f. 1942), Sverige

Gicléetryck, Anita Paulsson (f. 1942), Sverige. "Vallmo". Signerad, numrerad 18/50, oramat löst blad, 41x29 cm

Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 20:35:17

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Anita Paulsson

Läs mer om Anita Paulsson