FURNITURE / Tables / Drop-leaf table 5475681

nr 547 5681

DROP-LEAF TABLE

Lenght: ()

Med låda, längd: 97, djup: 72, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 150

Monday October 20 2008
at 17:56:22

17/10 09:07:56 1      100 kr
18/10 22:51:34 2      Vinnande bud