UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordspendyl 13693570
nr 1369 3570
Bordspendyl
senempire, marmor. Höjd: 38 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 december 2020
kl 20:35:51
21/12 19:28:41
1.500 kr
21/12 20:13:14
Senempiren