MÖBLER / Bord / Sybord 10234095

nr 1023 4095

Sybord

Nyrokoko, längd: 59 cm, djup: 41 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 mars 2016
kl 19:32:56

6/3 22:56:17 1      Vinnande bud

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.