GLASS & CERAMICS / Ceramics / Porcelain 6285548

nr 628 5548

PORCELAIN

miscellaneous, Kina 1700/1800-tal, damages.

Diverse, Kina 1700/1800-tal

Condition: skador

300

SEK 550

Monday Mars 8 2010
at 17:23:15