GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 14477152

nr 1447 7152

Skålfat

1800-tal, Kina. Längd: 26, djup: 20 cm, höjd: 6 cm

Kondition: små nagg

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 7 februari 2022
kl 20:18:23