KONST / Litografier / Färglitografi 13914554

nr 1391 4554

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 4/6, PT. Motivet: 70x50cm, yttermått inklusive ram: 92x67cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:18:18