GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 11944131

nr 1194 4131

Aldo Londi

(1911-2003), Italien

Vas, Aldo Londi, Italy. Höjd: 30

Kondition: slitage, skador, nagg

Aldo Londi, italiensk formgivare född 1911, död 2003.

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 30 juli 2018
kl 19:40:05

Aldo Londi

Läs mer om Aldo Londi