MÖBLER / Bord / Pelarbord 12191271
nr 1219 1271
Pelarbord
Nyrokoko, mahogny. Längd: 69, djup: 51 cm, höjd: 70 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:35:57
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr