MÖBLER / Bord / Spelbord 17036156

nr 1703 6156

Spelbord

1800-tal, Halvmåne, diameter: 93, höjd: 78-81 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 26 maj 2025
kl 20:55:32

24/5 01:43:51 1      500 kr
26/5 16:09:00 2      Vinnande bud