KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052069

nr 1405 2069

Anna-Lisa Thomson

(1905-1952), Sverige

Oljemålning, Anna-Lisa Thomson (1905-1952), Sverige. Blomster. Signerad. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 60x70 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 21 juni 2021
kl 20:36:41

21/6 11:21:05 1      1.600 kr
21/6 20:31:41 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Anna-Lisa Thomson

Läs mer om Anna-Lisa Thomson