SILVER & METAL / Silver / Tumbler 10037205

nr 1003 7205

TUMBLER

2 st, 1700-/1800-tal, bland annat 1823, otydliga stämplar, diameter: 6 cm, vikt. 25g,

2 st, 1700-/1800-tal, bland annat 1823, otydliga stämplar, diameter: 6 cm, vikt. 25g

2000

SEK 1000

Sunday December 20 2015
at 19:12:48

16/12 13:38:00 1      Vinnande bud
20/12 17:12:47 1      justering av budtak