FURNITURE / Tables / Dressing table 12398468

nr 1239 8468

DRESSING TABLE

1940s. Length: 79, width: 44 cm, height: 71 cm, wear.

1940-tal. Bredd: 79, djup: 44 cm, höjd: 71 cm

Condition: slitage

400

SEK 400

Monday Mars 4 2019
at 19:33:41