GLASS & CERAMICS / Ceramics / Fruktfat + sockerskål + cremekopp 8516700

nr 851 6700

Fruktfat + sockerskål + cremekopp

3 pcs, Rosenthal & Herend, wear, damages.

3 delar, Rosenthal & Herend

Condition: slitage, skador

SEK 300

Monday October 7 2013
at 19:32:37

Rosenthal
Rosenthal är en tysk porslinsfabrik, grundad 1879 av Philipp Rosenthal.