KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13835126

nr 1383 5126

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Polen, Signerad. Akvarell, 33x33 cm, yttermått inklusive ram: 44x44 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 mars 2021
kl 20:20:53