GLASS & CERAMICS / Ceramics / Fiskbassäng 16795265

nr 1679 5265

Fiskbassäng

China, med prunusdekor, wooden plinth. Diameter: 40 cm, height: 45 cm, damages, cracks, repairs.

Kina, med prunusdekor, på träsockel. Diameter: 40 cm, höjd: 45 cm

Condition: skador, sprickor, lagningar

600

SEK 700

Monday February 17 2025
at 20:27:03