FURNITURE / Tables / Lamp table 7574423
nr 757 4423
LAMP TABLE
med låda & utdragbar skiva, 19th century, stone top, length: 34, width: 34, height: 70, wear, damages.
med låda & utdragbar skiva, 1800-tal, Stenskiva, längd: 34, djup: 34, höjd: 70
Condition: slitage, skador
1000
SEK 600
Monday May 7 2012
at 17:04:03
5/5 16:11:32