MÖBLER / Bord / Lampbord 7574423
nr 757 4423
Lampbord
med låda & utdragbar skiva, 1800-tal, Stenskiva, längd: 34, djup: 34, höjd: 70
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 maj 2012
kl 17:04:03
5/5 16:11:32