MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7739111
nr 773 9111
Byrå
Gustaviansk stil, 1800-tal, Intarsia. , längd: 94, djup: 49, höjd: 81
Kondition: slitage
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 27 augusti 2012
4.000 kr
4.500 kr
- Klassiska
Den Gustavianska stilen