GLASS & CERAMICS / Ceramics / Kanna 5671460

nr 567 1460

Kanna

Lenght: ()

med putti, porslin, höjd: 31

Condition: slitage, skador

100

SEK 250

Monday February 23 2009
at 17:53:57