GLASS & CERAMICS / Ceramics / Jam-pots 6583738

nr 658 3738

JAM-POTS

6 parts, bland annat Höganäs + 2 st fat keramik, wear, damages.

6 st, bland annat Höganäs + 2 st fat keramik

Condition: slitage, skador

100

SEK 750

Monday September 27 2010
at 17:31:51