KONST / Litografier / Färglitografi 14854010

nr 1485 4010

Max Walter Svanberg

(1912-1994), Sverige

"Hjulspår". Signerad, färglitografi, numrerad 178/200. Bildmått: 67x56 cm, yttermått inklusive ram: 88x73 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 29 augusti 2022
kl 19:27:27

26/8 19:43:14 1      100 kr
29/8 19:22:28 2      Vinnande bud

Max Walter Svanberg

Läs mer om Max Walter Svanberg