MÖBLER / Bord / Slagbord 9851609

nr 985 1609

Slagbord

1800-tal, längd: 23+ 2x69, djup: 80 cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 5 oktober 2015
kl 20:47:45