GLASS & CERAMICS / Ceramics / Tankard 10524304
nr 1052 4304
TANKARD
England, height: 50 ca, wear, damages.
England, höjd: 50 ca
Condition: slitage, skador
800
SEK 600
Monday August 29 2016
at 20:02:22
150 kr
250 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)