GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tillbringare 16428021

nr 1642 8021

Tillbringare

Ansikten. Glaserat lergods. Höjd: 31 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2024
kl 19:55:23

13/9 11:22:12 1      Vinnande bud