GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinnerware 6627714

nr 662 7714

DINNERWARE

Limoges, wear, damages.

Limoges

Condition: slitage, skador

300

SEK 150

Monday October 18 2010
at 19:04:37

18/10 16:50:31 1      100 kr
18/10 17:09:01 2      Vinnande bud