FURNITURE / Tables / Coffee table 11299342

nr 1129 9342

COFFEE TABLE

19th century, length: 112 cm, width: 82 cm, height: 68 cm, wear.

1800-tal, längd: 112 cm, djup: 82 cm, höjd: 68 cm

Condition: slitage

600

SEK 250

Monday September 18 2017
at 20:12:40