KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046097

nr 1404 6097

1700-/1800-tal, Fiolspelande kvinna, ej signerad. Olja på pannå, 36x25, yttermått inklusive ram: 53x41 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 21 juni 2021
kl 20:11:06

19/6 15:16:16 1      Vinnande bud
20/6 22:20:53 1      justering av budtak