BELYSNING / Väggbelysning / Väggfotogenlampa 15728401

nr 1572 8401

Väggfotogenlampa

1800-tal, bemålad plåt. Längd: 21 cm, djup: 18 cm, höjd: 52 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 23 oktober 2023
kl 20:02:46

23/10 19:55:07 1      Vinnande bud