KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12931054

nr 1293 1054

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Teckning, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. Vilande man. Signerad, daterad -79, blyerts, 33x42 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:38:24

20/11 12:24:55 1      200 kr
21/11 22:27:07 2      Vinnande bud

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg