KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12931054
nr 1293 1054
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
Teckning, Vilande man. Signerad, daterad -79, blyerts, 33x42 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:38:24
20/11 12:24:55
200 kr
21/11 22:27:07
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg