KONST / Litografier / Gicléetryck 13914550

nr 1391 4550

Mats Hådell

(f. 1958), Sverige

Gicléetryck, Mats Hådell (f. 1958), Sverige. Norrskär. Signerad, numrerad 40/50, oramat löst blad, bladets mått: 42x59 cm

Mats Hådell, svensk målare född 1958.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:04:07

16/4 07:57:14 1      Vinnande bud

Mats Hådell

Läs mer om Mats Hådell