KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13441034

nr 1344 1034

Bruno Karlsson

(1927-2020), Sverige

Oljemålning, Bruno Karlsson (1927-2020), Sverige. Vy mot Södermalm. Signerad. Olja på duk, 59x79cm

Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 18:09:25

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson