KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15652019

nr 1565 2019

Pastell

Gösta Larson, Södermalm i Stockholm. Signerad och daterad -87. Bildmått: 23x18 cm, yttermått inklusive ram: 36x31 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 september 2023
kl 19:04:53

19/9 21:54:57 1      100 kr
20/9 09:07:55 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm