Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 16258156



*

nr 1625 8156


MIXED MEDIA

Per Daniel Holm. Signed, Holländskt kanalmotiv. Mixed media, Image dimensions: 25x14 cm, outer dimensions including frame: 38x26,


Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. Blandteknik, bildmått: 25x14 cm, yttermått inklusive ram: 38x26 cm


Droit De Suite

Yes

Estimate:

500

Auction date:

Monday June 3 2024
at 18:47:44


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik holländskt kanalmotiv per daniel holm vattenfärg
  • 9363 WATERCOLOUR
    Gunvor Siik, fotografen. Signed. Watercolour, Imag..//
     

    Auction ends
    this Monday
    2 feb at 18:16
  • 9064 WATERCOLOUR
    Hans Prins (b. 1908), Sweden. Signed, dated 78. Wa..//
     

    Auction ends
    this Monday
    2 feb at 20:39
  • 9386 WATERCOLOUR
    Mari Simmulson (1911-2000), Sweden. (tillskriven),..//
    Present: SEK 1100

    Auction ends
    this Monday
    2 feb at 18:24




Ladda ner broschyr